Zadzwoń 600 720 740 Zadzwoń 507 512 520 email biuro.wodan@gmail.com icon
Logo

Ładowarki do samochodu

Samochód elektryczny to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie oszczędność, nowoczesność i ekologię. Nie mniej jednak, aby maksymalnie korzystać z zalet auta elektrycznego, należy zapewnić mu odpowiednie warunki do ładowania baterii. Należy wziąć pod uwagę fakt, że w najbliższym czasie zaczną wchodzić w życie nowe przepisy, nakazujące właścicielom nieruchomości z dużymi parkingami instalowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Nowe przepisy – obowiązek instalowania ładowarek i paliwach alternatywnych ( Dz. U. 2022 poz. 1083), konkretnie chodzi o art. 26, który wprowadza obowiązek instalowania od stycznia 2025 roku minimum jednego punktu ładowania oraz osprzętu do poprowadzenia przewodów, który brzmi następująco:

 

,,Art. 26. 1. W budynkach niemieszkalnych, z którymi związanych jest więcej niż 20 stanowisk postojowych, właściciel lub zarządca budynku, w terminie do dnia 1 stycznia 2025 r., instaluje co najmniej jeden punkt ładowania oraz kanały na przewody i kable elektryczne, aby umożliwić zainstalowanie punktów ładowania na co najmniej 1 na 5 stanowisk postojowych, jeżeli te stanowiska postojowe: 1) znajdują się wewnątrz budynku lub 2) przylegają do budynku. 2. Przez przyleganie do budynku, o którym mowa w ust. 1 pkt 2, rozumie się powiązanie z tym budynkiem, pod względem własności lub używania na podstawie innego tytułu prawnego, parkingu, który: 1) bezpośrednio przylega do tego budynku lub 2) nie przylega bezpośrednio do tego budynku. 3. Do budynków niemieszkalnych, o których mowa w ust. 1, przepisy art. 12a ust. 5 i 6 ustawy zmienianej w art. 1 stosuje się odpowiednio”


Dlatego w naszej ofercie mamy dla Państwa kompatybilne, niezawodne ładowarki do samochodów elektrycznych, które umożliwią bezpieczne i szybkie naładowanie akumulatorów.

Przedsiębiorcy posiadający stację ładowania aut, zwiększają rozpoznawalność swojej firmy. Są bardziej atrakcyjni porównaniu z konkurencją i mają okazję do promocji marki.

Dzięki takiej stacji mają możliwość ściągnięcia użytkowników samochodów elektrycznych do swojego punktu, poprzez co zwiększają swoje przychody. Są zabezpieczeni przed odpływem klientów. Na przestrzeni kolejnych lat liczba użytkowników aut elektrycznych wzrośnie. Jeśli dane przedsiębiorstwo nie będzie oferować udogodnień w postaci możliwości naładowania auta, ryzykuje utratą klientów, którzy wybiorą konkurencyjny np. hotel, centrum handlowe czy restaurację. Przedsiębiorca ściągając do siebie użytkowników samochodów elektrycznych zwiększa swoje przychody z głównego biznesu a tym samym ma pasywne źródło dochodu, bez zaangażowania operacyjnego.

Mamy do zaoferowania szeroki zakres dostępnych na rynku urządzeń do ładowania samochodów. Dobieramy urządzenia zgodnie z potrzebami naszych klientów, adekwatne do planowanej lokalizacji stacji ładowania oraz docelowych jej użytkowników, zgodnie z warunkami elektrotechnicznymi. Zapewniamy kompetentne doradztwo, profesjonalny i szybki montaż oraz serwis gwarancyjny.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności