Zadzwoń 600 720 740 Zadzwoń 507 512 520 email biuro.wodan@gmail.com icon
Logo

Fotowoltaika

Fotowoltaika jest technologią umożliwiającą produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego. Proces przemiany światła słonecznego na energię elektryczną następuje w ogniwach fotowoltaicznych. Najbardziej popularne są ogniwa słoneczne krzemowe mono i multikrystaliczne. 

OSZCZĘDZAJ NA RACHUNKACH ZA PRĄD

już od pierwszego dnia działania instalacji fotowoltaicznej

Zalet dla instalacji fotowoltaicznych jest dużo: 

 • Mogą one być instalowane niemal w każdym miejscu na świecie. 
 • Dopasowane do potrzeb energetycznych każdego gospodarstwa domowego. 
 • Działanie nie powoduje zanieczyszczenia, emisji gazów, produkcji odpadów ani hałasu i jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. 
 • Instalacje są dodatkowo uzbrajane w instalacje odgromowe i zabezpieczenia przeciwpożarowe, więc są całkowicie bezpieczne dla osób znajdujących się w pobliżu i korzystających z tych rozwiązań. 
 • Instalacje PV wiążą się z niewielkimi kosztami utrzymania, ponieważ panele fotowoltaiczne w znacznym stopniu ulegają czyszczeniu podczas opadów atmosferycznych np. deszczu, który spłukuje bród i osad z powierzchni paneli. 
 • Zainstalowanie systemu PV podnosi wartość nieruchomości, co czyni ją również bardziej atrakcyjną dla potencjalnych klientów, gdyż nie wymagają remontów i napraw. 
 • Możemy też śledzić produkcję energii w rozbiciu na godziny, dni, miesiące, co umożliwiają nam producenci inwerterów, którzy tworzą specjalne portale, udostępniając nam login do obserwacji z dowolnego miejsca na ziemi przez Internet naszego systemu fotowoltaicznego.

fotowoltaikafotowoltaika

fotowoltaika_3.jpg

 

SPRZĘT

 1. Panele - posiadamy w ofercie sprzęt topowych światowych producentów

 2. Falowniki

 3. Mikroinwertery

 4. Zabezpieczenie AC/DC - DC zabezpieczenie po stronie prądu stałego (od strony paneli), zabezpieczenie AC po stronie prądu przemiennego (od strony domu)  zabezpiecza falownik w przypadku przepięcia lub zwarcia po każdej ze stron.

 5.  Kable - profesjonalne zabezpieczenie, peszel odporny na czynniki zewnętrzne w tym uszkodzenia mechaniczne (szkodniki)

 6. Konstrukcja montażowa

Fotowoltaika Bełchatów
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności